Weicode – jak používat? Podvod? Názory, Fórum, Lékárna, Cena, Kde koupit

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Weicode  je inovativní přírodní dietní produkt, tedy doplněk stravy nabízený v kapkách, který lze použít i k podpoře ketogenní diety . Jedná se o dietu, která prakticky zakazuje sacharidy a cukry ve prospěch bílkovin a umožňuje poměrně rychle zhubnout.

ProduktWeicode
Prezentační formulářkapky
Skutečné recenze⭐4,94 z 5 hvězdiček
DostupnostVe skladu
SloženíPřírodní aktivní složky

V následujících řádcích se proto společně podíváme, jak Weicode funguje, jeho  složení, výhody a kontraindikace  , ale také  kde jej koupit a jeho cenu.

Co je to ketogenní dieta?

Ketogenní dieta  je formou  nízkosacharidové diety  : S  20-50 gramy sacharidů denně   má extrémně nízký obsah sacharidů, ale vysoký obsah zdravých tuků a obsahuje individuálně přiměřené množství bílkovin. Vlivem nedostatku sacharidů se metabolismus mění a přechází do tzv  ketóza  . 

Co je to vlastně ketóza? Normálně tělo čerpá energii ze sacharidů dodávaných s jídlem – je tedy závislé na přísunu sacharidů. Pokud tyto sacharidy jako poskytovatel energie chybí, tělo si musí najít jiné způsoby, jak si pomoci.

V játrech se pak tuky přeměňují na tzv ketolátky, které místo sacharidů slouží k výrobě energie a například k udržení funkce mozku. Tento stav produkce energie se nazývá ketóza a je principem, na kterém je založena ketogenní dieta. Tělo potřebuje nějaký čas, aby si na tento změněný proces zvyklo.

Weicode

Jak vypadá ketogenní dieta?

Během  ketogenní diety  by měly být energetické potřeby uspokojeny následujícími způsoby:

 • Sacharidy  : 10%
 • Bílkoviny  : 30 procent
 • Tuk  : 60 procent

Jaké potraviny jsou zakázané?

Pro ty, kteří chtějí jíst keto, jsou potraviny obsahující sacharidy tabu. Proto se při ketogenní dietě nedoporučují následující potraviny:

 • Obiloviny  : amarant, pohanka, ječmen, špalda, oves, proso, kukuřice, quinoa, rýže, žito a všechny cereální produkty (chléb, rohlíky, müsli, těstoviny atd.)
 • Luštěniny  : hrách, cizrna, čočka, fazole;
 • Škrobová zelenina  : brambory, kukuřice, sladké brambory
 • Ovoce s vysokým obsahem cukru:  ananas, banán, hruška, granátové jablko, tomel, mango, třešně, hroznové víno, ananasový meloun (např. ananas, galia, futuro, med), sušené ovoce (všechny druhy)
 • Sladké a slané občerstvení:  chipsy, zmrzlina, želé, dorty, sušenky, čokolády atd.
 •  Ořechy, semínka a jádra bohatá na sacharidy  : kešu oříšky, slunečnicová semínka
 • Slazené mléčné výrobky:  všechny druhy s ovocnou úpravou nebo příchutí (ovocné podmáslí, ovocný jogurt, ovocný tvaroh, vanilkový pudink, čokoládové mléko atd.)
 • Slazené nápoje   : energetické nápoje  , ovocné šťávy a smoothies, sycené nápoje
 • Sladidla:  med, sirupy,   cukr (všechny druhy) 

Jak Weicode funguje?

Weicode  je  100% přírodní doplněk nabízený v kapkách,  určený k podpoře ketogenní diety. Toto řešení umožňuje lidem, kteří jej užívají, snížit pocit hladu a cítit se tak sytí, sytí a lehcí. Je to produkt, který se již těší určité oblibě, zejména v některých evropských zemích, kde prodeje odměnily jeho účinnost. Ve skutečnosti existuje mnoho odborníků na výživu a výživu, kteří doporučují používání Weicode.

Než pochopíme, jak Weicode funguje, je nutný krátký úvod do mechanismu, který reguluje Keto dietu   Řekli jsme, že tato dieta upřednostňuje bílkoviny před sacharidy a cukry. Během několika dní po zahájení diety se tělo již nemůže spoléhat na sacharidy jako energii a místo toho čerpá z tukových zásob, což umožňuje docela náhlý úbytek hmotnosti. Správné poměry jsou:  70 % tuku, 25 % bílkovin a nakonec malé procento sacharidů: 5 %.

Proces, který umožňuje tělu začít  čerpat energii z tukové hmoty,  se nazývá  ketóza.  Začátek tohoto procesu však není okamžitý. V závislosti na tématu a dalších proměnných to může trvat několik dní. Odborníci tvrdí, že v některých případech může vstup do ketózy trvat až dva týdny. V tomto okamžiku a pro uspokojení potřeby přichází Weicode s velmi specifickým úkolem, kterým je urychlení přechodu do ketózy.

Díky tomu můžete rychleji začít hubnout, což má pozitivní vliv na vaši náladu a motivaci.  Weicode je nabízen ve formě kapek  , které lze jednoduše zapít vodou, takže je bude velmi snadné mít vždy po ruce, i když jste mimo domov. Dávkování naleznete v příbalovém letáku, který je součástí balení, nebo na oficiálních stránkách výrobce.

V každém případě užijte 25 kapek po dvou hlavních jídlech a pokračujte v léčbě nejméně 30 po sobě jdoucích dnů. Samozřejmě  by bylo vhodné kombinovat ketogenní dietu  se zdravou, stálou a pravidelnou fyzickou aktivitou. Připomínáme, že Weicode není lék, takže není vyžadován žádný předpis, ale užívání přípravku nemá nahradit názor dietologa.

Weicode

Složení kapek Weicode:

Jak se očekávalo , Weicode používá ve svém receptu pouze přírodní ingredience. Jedná se o prvky pečlivě vybrané pro účinnost účinných látek, které díky své synergii oživily vysoce kvalitní produkt, ale také bezpečný pro použití kvůli absenci vedlejších účinků nebo kontraindikací. Podrobně složení doplňku je:

 • Ananas.  Ovoce dokáže urychlit proces hubnutí díky poměrně důležitému obsahu bromelainu.
 • Tyrosin .  Je to neesenciální aminokyselina, která může snížit hladinu tyroxinu. Mluvíme o hormonu štítné žlázy, který rozhoduje o správné činnosti štítné žlázy a nadledvin.
 • Extrakt z kůry kumquatu.  Tento konkrétní extrakt výrazně přispívá k posílení imunitního systému, odstraňuje toxiny a také normalizuje činnost trávicího systému. Ovoce je obzvláště bohaté na vzácné minerály, včetně mědi, vápníku, draslíku, železa, manganu, zinku a selenu, ale také na vlákninu a vitamíny A, C a E. Navíc je lze považovat za výborný zdroj antioxidantů. , včetně luteinu, karotenů a taninů, které jsou schopné zlepšit zdraví očí. Proto je hlavní složkou také zodpovědnou za pocit sytosti, který může doplněk poskytnout.
 • Papája.  Složka je schopna aktivovat metabolismus.

Kombinované působení těchto složek způsobuje rychlejší přechod organismu do stavu ketózy, což výrazně urychluje hubnutí. Samozřejmě, abyste dosáhli požadovaných výsledků, budete muset přípravek užívat podle doporučení výrobce.

Připomínáme, že  kapky  mohou  bez rozdílu užívat muži i ženy všech věkových kategorií,  včetně lidí, kteří nedrží ketogenní dietu nebo v žádném případě mají nízký obsah sacharidů.

Výhody a kontraindikace doplňku Weicode:

Existuje mnoho  výhod  , které  Weicode  nabízí těm, kteří užívají doplněk. Nejprve zjistíme, že  nám umožňuje přeměnit tuk na energii,  což je základní princip ketogenní diety. Chceme si připomenout, že účinnost Keto diety nepřichází v úvahu, ale také to, že držet se diety zcela bez sacharidů není vždy snadné. Proto urychlení přechodu do ketózy může být jen výhodou.

Za druhé, doplněk dodává energii a pohodu, protože člověk, který dokáže zhubnout, se bude jistě cítit více motivovaný. Kromě toho přípravek také pomáhá  snižovat pocit hladu.  To je docela výhoda, protože vám to umožní vyhnout se nervovým záchvatům hladu, které vás vedou ke konzumaci všeho, velmi rychle, se zřejmými důsledky na přibírání na váze.

Seznam výhod nepochybně zahrnuje úplný nedostatek kontraindikací, díky čemuž je  používání Weicode bezpečné pro každého v jakémkoli věku.  Navzdory těmto úvahám by lidé alergičtí na některou ze složek a těhotné nebo kojící ženy měli vyhledat odbornou radu.

Weicode

Názory a komentáře zákazníků doplňků Weicode:

Na internetu můžete najít spoustu recenzí od lidí, kteří již Weicode pravidelně používají. Bylo by chybou očekávat, že všechny tyto ohlasy budou pozitivní. Jsou subjekty, které se neřídily doporučeními výrobce, a tudíž se nedočkaly slibovaných výhod. Z tohoto důvodu je napadl jeden z obvyklých podvodů, které tento svět zalidňují. Ti, kteří se řídili pokyny, však řekli, že byli překvapeni.

Ketogenní dieta (a další nízkosacharidové diety) je navíc velmi módní, protože i když je obtížné ji dodržovat, umožňuje poměrně rychlý úbytek hmotnosti. Mnoho uživatelů tvrdí, že  účinnost Weicode  je  patrná již ve fázi přechodu do ketózy, což je  choulostivý moment, který rozhoduje o úspěchu celé diety. Jinými slovy, sliby výrobce potvrzují i ​​ti, kteří již doplněk používají.

Cena a kde to koupit:

Vzhledem k nepopiratelným výhodám, které Weicode nabízí , by bylo rozumné očekávat také poměrně vysokou cenu. Místo toho, díky rozhodnutí distribuovat doplněk výhradně prostřednictvím  oficiálních webových stránek  , společnost byla schopna snížit náklady, a proto nabídnout produkt za velmi konkurenceschopnou cenu. Aktuálně lze produkt zakoupit -50% ze základní ceny.

Website | + posts

Je odbornicí na výživu se 14letou praxí v oblasti výživy a 8 let se věnuje výzkumu v oblasti zdravotních věd, o kterém publikovala řadu článků v indexovaných vědeckých časopisech.

Kromě práce v oblasti výživy a výzkumu se věnuje také recenzím léků a doplňků stravy a propůjčuje své odborné znalosti k hodnocení těchto produktů.

V současné době pracuje jako výživová poradkyně, kde využívá své rozsáhlé znalosti a dovednosti k tomu, aby jednotlivcům a organizacím radila, jak zlepšit jejich zdraví prostřednictvím výživy.

1 komentář u „Weicode – jak používat? Podvod? Názory, Fórum, Lékárna, Cena, Kde koupit“

Napsat komentář