USlim – Funguje to? Podvod? Názory, Ingredience, Cena, Kde koupit, Lékárna

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

USlim – Hubnutí je vždy prvním předsevzetím, které si do nového roku dáme, ale po několika týdnech rychle opustíme dietu a cvičení a vrátíme se ke svým starým návykům. Slibujeme, že začneme hubnout i po Velikonocích, před létem, v září, po Vánocích, v pondělí. Ale nakonec to nikdy neuděláme.

Hubnutí totiž není snadné: vyžaduje nasazení, vytrvalost a oběti a často se nám nedaří udržet tak náročný režim.

S největší pravděpodobností to, co potřebujete, abyste mohli konečně zhubnout, je malá externí pomoc, která podpoří vaše tělo v procesu hubnutí  . A ne, nemluvíme o drahých operacích na zmenšení žaludku nebo nepitných chemických výmyslech.

Pomoc, kterou potřebujeme, je USlim : přírodní doplněk bez kontraindikací, který vám konkrétně pomáhá zhubnout stimulací ketózy.  Čtěte dále a dozvíte se vše, co o něm potřebujete vědět.

Jak měřit a interpretovat stav hmotnosti?

Index tělesné hmotnosti dospělých nebo BMI

BMI je hmotnost osoby v kilogramech dělená druhou mocninou její výšky v metrech. Vysoké BMI může znamenat vysokou hladinu tělesného tuku, zatímco nízké BMI může znamenat příliš nízkou hladinu tělesného tuku. Chcete-li si vypočítat BMI, podívejte se  na BMI kalkulačku  . Svůj BMI můžete také určit tak, že svou výšku a váhu najdete v této  externí ikoně v tabulce ukazatelů BMI (odkaz pouze v angličtině).

 • Pokud je vaše BMI nižší než 18,5  , nacházíte se v rozmezí podváhy.
 • Pokud je vaše BMI mezi 18,5 a 24,9  , jste v rozmezí normální nebo zdravé hmotnosti.
 • Pokud je vaše BMI mezi 25,0 a 29,9  , nacházíte se v rozmezí nadváhy.
 • Pokud je vaše BMI 30,0 nebo vyšší  , jste v rozmezí obezity.

Hmotnost, která je vyšší než to, co je pro danou výšku považováno za zdravé, se označuje jako nadváha nebo obezita. Hmotnost nižší než to, co je pro danou výšku považováno za zdravé, se nazývá podváha  1  .

USlim

Jak měřit výšku a váhu pro BMI

Chcete-li vypočítat BMI, musíte změřit svou výšku a váhu. Přesnější je měřit výšku v metrech a hmotnost v kilogramech. Vzorec BMI byl však upraven pro výšku měřenou v palcích a hmotnost měřenou v librách. Tato měření lze provést v ordinaci lékaře nebo doma pomocí metru a váhy.

Další informace naleznete  v části O BMI dospělých.

Co je USlim a k čemu se používá?

Složení ze 100% přírodních ingrediencí a vyrobené v USA, USlim  stimuluje hubnutí tím, že zrychluje váš metabolismus, snižuje hlad a vyvolává ketózu  , stav těla, který stimuluje spalování tuků.

To vše bez oslabení, spíše rozproudění energie jak fyzicky, tak psychicky a aniž bychom vás nutili držet přísnou dietu.

Protože ketóza způsobuje hubnutí

Ketóza je přirozený metabolický stav lidského těla. Tento stav se spustí, když tělu chybí jednoduché sacharidy a cukry, živiny, které tělo běžně používá k výrobě energie.

Glukóza dojde, tělo je nuceno hledat energii jinde a pak začne útočit na tělesné tukové zásoby v procesu zvaném lipolýza  , při kterém tělo využívá tuk na energii a doslova ho spaluje.

K navození stavu ketózy je obvykle vyžadována velmi specifická dieta, která zahrnuje drastické omezení všech potravin obsahujících jednoduché sacharidy a cukry  : obiloviny a příbuzné produkty, škrobovou zeleninu  (jako jsou brambory, mrkev a dýně)  , ovoce  (protože mají vysoký obsah v cukrech). )  , luštěniny, sladkosti a sycené nápoje.

Některé ketogenní  (nebo v podstatě ketogenní) diety  jsou 21denní ketogenní dieta, dieta na spalování tuků, dieta Tisanoreica, dieta Life 120 nebo paleo dieta.  Jsou to jistě velmi účinné diety, jak rychle a efektivně zhubnout, ale je velmi obtížné je dodržovat, protože jsou obzvláště omezující  :  ne každý je schopen čelit dlouhému období deprivace, kterou tyto diety poskytují.

Navíc během prvních několika týdnů diety mají ketogenní režimy některé vedlejší účinky, jako je neustálý hlad a snížená energie, které vedou mnoho klientů k opuštění diety.

Jak funguje systém USlim ?

USlim navozuje stav ketózy bez nutnosti dodržovat velmi restriktivní a zcela bezsacharidovou dietu.

Je to díky  unikátní kombinaci přírodních ingrediencí  distribuovaných ve dvou kapslích: tato směs  přírodních extraktů, vitamínů a stopových prvků  působí synergicky  , aby maximalizovala spalování tuků a tím i hubnutí.

Navíc složky USlim :

 • dlouhodobě zrychlit metabolismus  , aby se váha nevrátila hned po skončení konzumačního cyklu;
 • pomáhají bojovat proti vedlejším účinkům diet,  snižují pocit hladu a ovlivňují vaši duševní pohodu  , takže se cítíte energičtěji, šťastněji a soustředěněji;
 • posiluje  imunitní systém  .
USlim

Pro koho je systém USlim vhodný ?

USlim je vhodný pro muže a ženy všech věkových kategorií a životního stylu,  kteří chtějí zhubnout, ale nemohou držet příliš restriktivní dietu.

Složení USlim

 • Extrakt ze zázvoru  , protizánětlivé koření, které  stimuluje trávení a urychluje metabolismus  . Jedna studie zjistila, že přidání zázvoru do vaší stravy  stimuluje hubnutí, zlepšuje složení těla a podporuje snížení hladiny cholesterolu  (  zdroj  ). Zázvor navíc  stimuluje pocit sytosti a snižuje produkci kortizolu, stresového hormonu  .
 • Extrakt z guarany  , který  urychluje metabolismus a trávení  a stimuluje tvorbu lipolytických enzymů  , které spalují tukovou tkáň  . Jedna studie zjistila, že suplementace extraktem z guarany pomohla několika lidem snížit obvod boků a vyrovnat hladinu triglyceridů v krvi (  zdroj  ). Navíc  je guarana všelékem na náladu a duševní pohodu  (  zdroj  ): není náhoda, že se používá i k léčbě deprese a zlepšení koncentrace u studentů. Kromě toho guarana pomáhá  kontrolovat podnět hladu, působí především na nervový hlad.
 • Kofein  , látka, která  stimuluje spalování tukové tkáně, zrychluje metabolismus a čistí játra  . Jedna studie prokázala užitečnost kofeinu při odstraňování tělesného tuku, zejména kolem pasu (  zdroj  ), zatímco jiná studie zkoumala jeho účinky na  snižování  špatného cholesterolu (LDL) a zvyšování hladiny dobrého cholesterolu  (HDL)  (  zdroj  ).  Kofein působí také na mentální úrovni, dělá vás energičtější, aktivnější a soustředěnější a pomáhá snižovat pocity hladu.
 • Hořčík  , minerál, který  podporuje metabolismus tuků, bílkovin a cukrů  . Hořčík má uklidňující účinek na nervový systém,  čímž bojuje proti nespavosti a nervovému hladu  ,  dodává energii mysli a dodává jí vitalitu.  Hořčík navíc pomáhá vázat vápník v zubech a kostech a vstřebávat vitamíny.
 • L-lysin  , jedna z esenciálních aminokyselin, důležitá, protože  zlepšuje fungování imunitního systému, snižuje úzkost a stres, podporuje vázání vápníku  a tím zdraví kostí a zubů.
 • L-Glutamin  , aminokyselina, která  působí proti úbytku svalové hmoty  a tím předchází únavě a slabosti po hubnutí. Glutamin navíc  podporuje imunitní systém, pomáhá čistit tělo a působí jako antioxidant  .
 • Vápník  , minerál nezbytný pro udržení  silných zubů a kostí,  ale také pro  boj s úzkostí a stresem  (a tedy nervovým hladem)  , podporuje vstřebávání živin a  stimuluje rozvoj svalů

Výhody USlim

Jedinečné složení USlim působí na vaše tělo v jednom kole:

 • stimuluje ketózu  a tím i spalování tuků, což má za následek hubnutí;
 • zabraňuje tvorbě nové tukové tkáně  ;
 • zabraňuje ztrátě svalové hmoty a tím  udržuje pevnost těla  ;
 • normalizuje krevní hodnoty  ;
 • pomáhá  očistit tělo  od toxinů a přebytečných tekutin, čímž snižuje riziko celulitidy;
 • podporuje imunitní systém;
 • podporuje zdraví kostí;
 • snižuje pocit hladu;
 • na rozdíl od diet  se cítíte energičtí a šťastní.

Tyto účinky umožňují rychle a stabilně zhubnout, a to vše bez vzdání se pestré a chutné stravy, bez vystavování těla silnému stresu, bez obětí a bez vedlejších účinků.

USlim : Přijďte k nám

Balení USlim obsahuje  dva blistrové balení se dvěma typy kapslí, které by se měly užívat současně 30 minut před hlavními jídly.

Předpokládejme tedy:

 • jedna modrá a jedna žlutá tobolka 30 minut před obědem;
 • jednu modrou a jednu žlutou tobolku 30 minut před obědem.

Jak dlouho byste jej měli používat?

Cyklus USlim trvá 30 dní.

V každém případě můžete pokračovat v užívání doplňku ještě déle, a to jak pro dosažení ještě důležitějších hmotnostních výsledků, tak pro podporu zdraví vašeho těla.

Jak dlouho bude trvat, než uvidíte první výsledky?

Stejně jako u všech doplňků se výsledky USlim liší od člověka k člověku.

Uživatelé potvrzují, že po ošetření můžete vidět skutečně úžasné výsledky  : nemusíte se ani vážit, abyste si uvědomili, jak moc jste zhubli.

Navíc  okamžitě pocítíte zlepšení celkové pohody vašeho těla  :  budete se cítit plní energie a pohody a vaše tělo bude den za dnem posilováno.

USlim

Je systém USlim bezpečný?

Doplněk je vyroben v USA za použití pouze čistých, přírodních rostlinných složek a ingrediencí nejvyšší kvality  , byl klinicky testován a je certifikován Good Manufacturing Practices.

USlim je navíc  GMO a bez lepku  , takže je vhodný i pro osoby citlivé na lepek.

Má USlim nějaké vedlejší účinky?

Jako 100% přírodní produkt  nevykazuje USlim žádné kontraindikace ani vedlejší účinky.

Vyhněte se užívání pouze v případě, že jste alergičtí na některou ze složek a vyhledejte lékařskou pomoc, pokud jste těhotná, kojíte nebo užíváte specifickou lékovou terapii.

Kde koupit Uslim

Výrobce U Slim se rozhodl zachovat pouze přímý prodejní kanál, aby ochránil spotřebitele jak před nebezpečnými napodobeninami doplňku, tak před přirážkami, které by prodejci uvalili na cenu.

Z tohoto důvodu  lze U Slim zakoupit pouze na oficiálních stránkách výrobce  a nelze jej nalézt v lékárnách, bylinkářstvích ani v e-shopech.

Kolik stojí USlim?

Pokud však nakoupíte ještě dnes, můžete využít  speciální nabídku vyhrazenou pro naše čtenáře  a zaplatit za balíček -50 % z běžné ceny.

Website | + posts

Je odbornicí na výživu se 14letou praxí v oblasti výživy a 8 let se věnuje výzkumu v oblasti zdravotních věd, o kterém publikovala řadu článků v indexovaných vědeckých časopisech.

Kromě práce v oblasti výživy a výzkumu se věnuje také recenzím léků a doplňků stravy a propůjčuje své odborné znalosti k hodnocení těchto produktů.

V současné době pracuje jako výživová poradkyně, kde využívá své rozsáhlé znalosti a dovednosti k tomu, aby jednotlivcům a organizacím radila, jak zlepšit jejich zdraví prostřednictvím výživy.

Napsat komentář