Levicose – podvod? Jak to funguje? Názory, Fórum, Lékárna, Cena, Kde koupit

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Ti, kteří trpí  křečovými žilami,  dobře vědí, jak moc je potřeba mít přípravek, který může být účinný při léčbě a který umožňuje okamžitě odstranit bolest, kterou způsobují.  Právě pro tento účel byl vytvořen nový krém  Levicose . Je to  zcela přírodní prostředek speciálně navržený a vyvinutý pro boj s křečovými žilami. Tento stav, který postihuje častěji ženy než muže, není pouze estetickým problémem, ale ovlivňuje i zdraví lokalizovaného žilního systému a pohodu nohou. Ve skutečnosti, dolní končetiny, když jsou žíly viditelné, mají tendenci otékat a těžknou kvůli špatné cirkulaci. Kromě toho, rozšířené žíly způsobují rozšířenou bolest v celé noze.

ProduktLevicose
Prezentační formulářGel
Skutečné recenze⭐4,94 z 5 hvězdiček
DostupnostVe skladu
SloženíPřírodní aktivní složky

Příčiny křečových žil

Křečové žíly jsou v Německu jedním z nejčastějších onemocnění. Od 50 do 80 % populace má změny v žilách různé závažnosti. Z nich ale hodně přes 50 % má jen mírné, nikterak nebezpečné, křečové žíly, jen asi u 5 až 15 % jsou více nebo velmi výrazné.  Křečové žíly  jsou o něco častější u žen než u mužů.  Křečové žíly  lze také častěji pozorovat ve stáří, kdy kůže a podkoží již nemají mladistvou pružnost, ale existují výjimky.

Primární a sekundární křečové žíly

Křečové žíly se u více než poloviny pacientů vyvinou bez rozpoznatelné příčiny, především v důsledku vrozené slabosti  žilních chlopní  , která se někdy projeví v raném věku, ale často až později v životě. To ztěžuje transport krve zpět z nohou do srdce. V tomto případě hovoříme o  primárních křečových žilách nebo primárních varixech  .

Levicose

Co je Levicose krém na křečové žíly a jak funguje?

Levikózový  gel je specifická léčba křečových žil . Jedná se o zcela přírodní produkt pro místní použití, který je určen k tonizaci a posílení křečových žil. Je k dispozici k prodeji, jak již bylo zmíněno, ve formě krému obsaženého v 50 ml tubě, vybavené uzávěrem čerstvosti, který je užitečný pro zachování neporušené struktury účinných látek.  

Tento produkt byl navržen a vytvořen tak, aby působil proti a eliminoval všechny příznaky, zejména nepohodlí, které mohou být způsobeny křečovými žilami v první a druhé fázi. Jeho působení je tedy dvojí: na jedné straně zasahuje na estetické úrovni, neboť křečové žíly způsobují nevzhledné namodralé stopy na nohou, které na přísně zdravé úrovni odstraňují bolest tím, že posilují žilní stěny a činí je pružnějšími.

Tento příznivý účinek umožňuje návrat do normálního života v krátké době bez bolesti a vyčerpání, předchází zhoršení situace s třetí fází, pro kterou je, jak již bylo řečeno, jediným řešením operace.  

Působením účinných látek obsažených v  Levicose  dochází ke zlepšení krevního oběhu zejména v místní mikrocirkulaci, díky čemuž mizí bolest, zánět a především bolest. 

Pravidelným užíváním Levicose dosáhnete následujících blahodárných účinků:

 • obnovení správného průtoku krve;
 • posílení žilních stěn;
 • snížení bolesti v dolních končetinách;
 • prevence tvorby sraženin v žilách;
 • kontrast s výskytem kontrakcí typických pro tento stav;
 • snížený otok.

To je umožněno pečlivě vybranou směsí přírodních ingrediencí k vytvoření vysoce účinné receptury. Pojďme se na ně podívat.

Složení krému Levicose

Jak již bylo zmíněno,  Levicose je zcela přírodní,  aktivní složky přítomné ve vybraných složkách jsou zvláště účinné při léčbě a posílení žil, účinně podporují mikrocirkulaci. Zde je to, co najdeme v krému na křečové žíly: 

 • Extrakt z koňského kaštanu  : Bohatý na glykosidy, esculin a aescin, tento extrakt výrazně zlepšuje zdraví žil. Pozoruhodná je také schopnost posilovat stěny cév a schopnost zmírnit hematomy, které se nevyhnutelně tvoří při prasknutí cév. Extrakt také ovlivňuje krevní oběh a jeho hustotu, díky čemuž je konzistence méně viskózní a snižuje se riziko trombózy. 
 • Výtažek z květu heřmánku  : Vynikající přírodní, protizánětlivý výtažek z heřmánku účinně, blahodárně působí na uvolnění křečí. Jeho účinné látky mají také schopnost zlepšovat elasticitu cév a tím podporovat správný krevní oběh. 
 • Mentol  : díky svému osvěžujícímu účinku si můžete vychutnat okamžitou úlevu, která vám umožní cítit méně bolesti. Vynikající je také schopnost ředění krve, což umožňuje lepší krevní oběh. Ale nejen to, aktivní složky této složky spolupracují na redukci tukových buněk, které se mohou hromadit na žilních stěnách a způsobovat otoky. 
 • Kopřivový extrakt  : tato složka bohatá na rostlinné kyseliny a flavonoidy zklidňuje záněty způsobené rozšířenými křečovými žilami, posiluje cévy a tonizuje celý cévní systém.
 • Kofein  : je to skutečné tonikum na žíly. Dokonale stimuluje krevní oběh, zabraňuje stagnaci krve a pomáhá udržovat zdravou pokožku. 
 • Panthenol  : umožňuje urychlit proces hojení ran a krém Levicose byl přidán pro jeho schopnost snižovat záněty a hematomy.  
 • Extrakt z červené papriky :  Vynikající zdroj bioflavonoidů a vitamínu C, tento extrakt má účinný účinek na regulaci průtoku krve, užitečný při snižování bolesti.  
 • Extrakt z pelyňku:  posiluje cévy, zlepšuje jejich elasticitu, zabraňuje trombóze a uvolňuje retikulární žíly, díky čemuž mizí nevzhledné namodralé zbarvení.  

Synergický účinek těchto účinných látek umožňuje účinnou léčbu křečových žil. Výrobek je však nutné používat správně. Podívejme se, jak to udělat v následujícím odstavci.

Levicose

Jak používat

Aby krém  Levicose přinesl  požadované výsledky, je důležité, aby ošetření bylo prováděno pravidelně a nepřetržitě. Konzistence je jemná, nemastná a umožňuje velmi snadnou aplikaci produktu a zanechává pokožku jemnou a čistou.

Co se týče dávkování, aplikace by měla být prováděna  dvakrát denně  , a to aplikací masti přímo na oblast postiženou křečovými žilami. Stačí vzít malé množství produktu a krouživými pohyby roztírat, dokud se úplně nevstřebá. Ošetření by se mělo opakovat v cyklu přibližně 28 dní, na jehož konci budete moci ocenit úplné uzdravení.

Vzhledem k tomu, že obsahuje pouze přírodní složky, je produkt zcela bezpečný a bez vedlejších účinků a kontraindikací. Samozřejmě je vhodné jako vždy zkontrolovat přítomnost prvků, které mohou způsobit nesnášenlivost nebo alergie.  

Cena a způsob nákupu Levicose

Chcete-li zakoupit originální  mast Levicose , stačí přejít na  oficiální webovou stránku, kliknout na banner na webu a vyplnit nákupní formulář umístěný uvnitř. Díky tomu budete moci získat originální krém za akční cenu -50%.

Stačí tedy přejít na webovou stránku a vyplnit nákupní formulář, zadat své jméno, úplnou adresu a telefonní číslo. Jakmile to uděláte, můžete odeslat formulář a počkat, až vás kontaktuje zákaznický servis prostřednictvím operátora, který vás požádá o potvrzení nákupu a sjednání podrobností o odeslání. Produkt dorazí k vám domů během několika pracovních dnů  bez dalších nákladů na dopravu  . 

Nakonec, když dojde na platbu, můžete zaplatit kurýrovi přímo, v hotovosti, když vám zboží doručí. Ve skutečnosti se společnost rozhodla pro platbu na dobírku a nepožadovala peníze předem. 

Rádi bychom vám připomněli, že propagace nebude vždy aktivní, ale má omezený charakter. Proto vám doporučujeme, abyste si s odesláním nákupního formuláře pospíšili, abyste také mohli využít sníženou cenu.

Levicose

Levicose : názory a recenze spotřebitelů

Mnoho lidí trpí křečovými žilami, a proto se na trh v tomto odvětví dostává stále více produktů a stále více lidí hledá produkt, který může být platný i bezpečný. Volba padá na Levicose právě proto, že dokáže plně uspokojit obě potřeby a ukazuje se v současnosti jako nejlepší produkt na trhu. 

Abychom upoutali pozornost zákazníka, jde především o spolehlivé a bezpečné výsledky, a to vše pouze díky  přírodním aktivním složkám.  Tento poslední aspekt je také velmi populární, protože stále více lidí hledá čistě přírodní produkty, jako je Levicose . 

Akční cena, která je v tuto chvíli aktivní, je další pobídkou k nákupu tohoto produktu díky skvělému poměru ceny a kvality. 

Na závěr bychom se rádi podělili o několik prohlášení od těch, kteří si  Levicose koupili  a chtěli si popovídat o svých zkušenostech s tímto produktem a svých dojmech z něj. Zde je několik skutečných recenzí: 

„Moje práce mě nutí dlouho stát, a to nevyhnutelně vyústilo v objevení se křečových žil, které kromě toho, že jsou bolestivé, jsou také nevzhledné, a to do té míry, že už nenosím sukni. Když jsem viděl, že se situace zhoršuje a nechtěl jsem se uchýlit k operaci, hledal jsem místní lék. Mezi mnoha jsem si vybral Levicose , protože jsem velmi ocenil přírodní složení a spoustu názorů, které jsem četl od spokojených lidí, kteří mě přesvědčili. Začala jsem ho používat hned po příjezdu a hned jsem cítila příjemný pocit úlevy a svěžesti. Žíly pomalu ustupovaly a namodralé znaky, které se větvily z mých nohou, zmizely. Teď konečně můžu nosit své milované sukně, ale především už mě nebolí a netíží nohy. Skvělý produkt, doporučuji.”

 „V mé rodině je mnoho lidí, kteří trpí křečovými žilami a já jsem nemohl uniknout tomuto bolestivému a ošklivému problému. Několik let jsem snášel jejich přítomnost, učil jsem se s tím žít navzdory sobě, až jsem už nemohl snášet bolest a rozhodl jsem se hledat řešení. Vyzkoušel jsem několik konkrétních produktů, ale žádný z nich problém nevyřešil. Pak mi kamarádka poradila Levicose s tím, že to úplně vyřešilo problém křečových žil, vlastně zmizely. Tak jsem to zkusila a od první aplikace jsem cítila tolik lehkosti a svěžesti. V dalších dnech se bolest snižovala až vymizela a byly vidět i žíly.  Levicose opravdu funguje, proto ji všem doporučuji!

Website | + posts

Je odbornicí na výživu se 14letou praxí v oblasti výživy a 8 let se věnuje výzkumu v oblasti zdravotních věd, o kterém publikovala řadu článků v indexovaných vědeckých časopisech.

Kromě práce v oblasti výživy a výzkumu se věnuje také recenzím léků a doplňků stravy a propůjčuje své odborné znalosti k hodnocení těchto produktů.

V současné době pracuje jako výživová poradkyně, kde využívá své rozsáhlé znalosti a dovednosti k tomu, aby jednotlivcům a organizacím radila, jak zlepšit jejich zdraví prostřednictvím výživy.

1 komentář u „Levicose – podvod? Jak to funguje? Názory, Fórum, Lékárna, Cena, Kde koupit“

Napsat komentář