Wintex Ultra – křečové žíly, Funguje? Názory, Fórum, Lékárna, Cena, Kde koupit

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Wintex Ultra je krém sestávající ze zcela přírodních látek  , který byl vytvořen, aby se zbavil křečových žil , onemocnění, kterým trpí mnoho lidí.

ProduktWintex Ultra
Prezentační formulářGel
Skutečné recenze⭐4,94 z 5 hvězdiček
DostupnostVe skladu
SloženíPřírodní aktivní složky

Přírodní  kúra Wintex Ultra  není obyčejný krém, který nám dává tolik slibů, které se ukážou jako nedosažitelné. Jedná se o ošetření skládající se z nové kombinace účinných látek, které se osvědčilo jako vítěz v léčbě křečových žil.

Je založen na  výtažcích z přírody  , které působí na stěny oběhového systému, posilují je a přinášejí okamžité  estetické a zdravotní výhody.

Čtěte dále a zjistěte více o krému Wintex Ultra!

Rozdíl mezi křečovými žilami a pavoučími žilami

Křečové žíly a pavoučí žíly jsou extrémně častým onemocněním, které postihuje více než 50 % dospělých, častěji ženy. Křečové žíly jsou vyvýšené, někdy namodralé žíly pod povrchem kůže, které se obvykle vyvíjejí na nohou. Pavoučí žíly jsou menší červené, fialové a modré žíly, které se také kroutí a vinou a které se obvykle vyskytují na nohou nebo obličeji a jsou často výsledkem křečových žil.

Rozdíl mezi křečovými žilami a pavoučími žilami
https://www.loungedoctor.com/blogs/news/varicose-veins-in-your-20s-causes-symptoms-amp-natural-remedies

PŘÍČINY Křečových žil a metliček

Žíly v našem těle přivádějí odkysličenou krev zpět do našich srdcí. Žíly mají řadu jednocestných chlopní, které zabraňují zpětnému toku krve, někdy však tyto chlopně selžou, což může způsobit zvýšení tlaku v žilách, což způsobí křečové žíly . Existuje mnoho faktorů, které mohou někoho predisponovat ke křečovým žilám, včetně:

 • Dědičnost
 • Práce, které vyžadují mnoho pozic, jako jsou zdravotní sestry, kadeřníci, učitelé a pracovníci v maloobchodě
 • Obezita
 • Hormonální vlivy těhotenství, puberty a menopauzy
 • Užívání antikoncepčních pilulek
 • Postmenopauzální hormonální terapie
 • Historie krevních sraženin
 • Stavy, které způsobují zvýšený nitrobřišní tlak, jako je zácpa a vnější oblečení, jako jsou pásy.

Někdy se abnormálně vysoký tlak v křečových žilách může rozšířit na drobné krevní cévy ve vrstvě kůže, což způsobí, že se rozšíří jako větve stromů nebo pavučiny, odtud název „pavoučí žíly“. Někdy se jim také říká zlomené kapiláry nebo vláknité žíly.

PŘÍZNAKY křečových žil

Lidé trpící křečovými žilami často popisují křeče a bolesti nohou. Mezi další příznaky patří únava, neklid, pálení, pulzování, brnění nebo tíha v nohou. Mezi méně časté příznaky patří otoky, ekzémy, vředy a ztmavnutí kůže, zejména kolem kotníků. Ženy mohou také zaznamenat zhoršení příznaků během určitých částí svého menstruačního cyklu nebo během těhotenství.

Wintex Ultra

Charakteristika krému Wintex Ultra

Wintex Ultra je krém, který bojuje proti křečovým žilám  a odstraňuje všechny nepříjemné příznaky, které způsobují. Jak víme, křečové žíly jsou váčky, které nám zvětšují žíly a objevují se většinou na dolních končetinách. Mohou mít vlnitý tvar a vyčnívat z úrovně naší kůže, což způsobuje velké nepohodlí.

Většina pacientů si nevšimne, že trpí tímto problémem, dokud se na jejich nohách neobjeví zjevné stopy. Kromě otoků a žilní stáze můžeme pociťovat i pocit tíhy nohou, pocit tepla, v některých případech i svědění a zarudnutí.

Bez ohledu na  estetický faktor  : mnoho žen se cítí nepohodlně ukazovat nohy, protože přítomnost křečových žil ničí krásu našich nohou a způsobuje jim bolest.

Wintex Ultra byl navržen tak, aby vyřešil všechny tyto problémy  . Jedná se o přípravek na bázi skutečně účinných přírodních látek pro léčbu křečových žil. Tato mast rychle snižuje otoky kotníků a nohou,  snižuje bolest způsobenou křečovými žilami  a zvyšuje krásu našich nohou!

Wintex Ultra díky svým aktivním složkám již nebude moci cítit tento nepříjemný pocit unavených nohou.

Jak Wintex Ultra funguje?

Když stojíme příliš dlouho, náš krevní tlak se zvýší téměř 10krát. To může způsobit otoky nohou, žilní stázu a dilataci krevních cév.

Wintex Ultra působí přesně na stěny cév. Na rozdíl od mnoha jiných krémů dostupných na trhu obsahuje účinné látky, které tiší bolesti nohou, odstraňují nepříjemný pocit tíhy, ale působí také jako  silný přírodní protizánětlivý prostředek  , který rychle zmírňuje příznaky onemocnění. .

Kromě odstranění otoků zabraňuje Wintex Ultra  trombóze  , snižuje bolest a zvlhčuje pokožku, takže je jemnější na dotek.

Wintex Ultra

Složení krému Wintex Ultra :

Krém na křečové žíly Wintex Ultra je zcela přírodní produkt. Díky této funkci nedochází  k nežádoucím efektům.

Aktivní látky jsou získávány z přirozeně se vyskytujících látek, které mohou být pro naše zdraví velmi důležité.

Podívejme se níže, jaké jsou složky Wintex Ultra :

 • Kopřiva, mentol, heřmánek, vlasy:  tyto bylinky mají důležité antiseptické, hydratační a vyživující vlastnosti pro naši pokožku. Podporují rychlé hojení kožních mikrotrhlin, dodávají pleti tonizující efekt.
 • Extrakt z jírovce a listů břízy:  Zesiluje a tonizuje stěny kapilár a cév. Bříza má také  protizánětlivé účinky  , prospívá zdraví srdce, žil a tepen, protože stimuluje tvorbu dobrého HDL cholesterolu, který působí proti špatnému LDL cholesterolu. Bříza navíc stimuluje mikrocirkulaci, přispívá k odstranění bolesti svalů a otoků, předchází vzniku křečových žil a cév na nohou.
 • extrakt z Ginkgo biloba, kofein, med;  Stimulují mikrocirkulaci krve a zlepšují procesy regenerace buněk. Zejména Ginko Biloba zabraňuje, zvyšuje průtok krve do tkání a  bojuje proti krevním sraženinám  a vyprazdňuje nohy.
 • Troxerutin  : Tato látka je velmi speciální, protože pomáhá snižovat křehkost a propustnost stěn cév. Více obyčejně známý jako vitamín B4, je to bioflavonoid, který  zvyšuje odolnost krevních cév  tím, že brání přebytečné tekuté složce krve proniknout do tkání. Má proto mnoho funkcí, kromě vazokonstrikčního účinku podporuje koncentraci adrenalinu v oběhu. Adrenalin by měl také  vazokonstrikční účinek  .

Navíc díky přítomnosti bioaktivních látek a všech těchto extraktů kromě stimulace průtoku krve  omezují sraženiny  , které se mohou v cévách tvořit, a zabraňují jejich budoucí tvorbě.

Jak používat Wintex :

Skládá se z látek zcela odvozených z přírody,  nemá žádné kontraindikace  . V léčbě krémem Wintex Ultra je vhodné pokračovat alespoň měsíc. Na nohy ho musíme aplikovat dvakrát až třikrát denně: jednou ráno, jednou večer před spaním a možná potřetí uprostřed dne.

Ideálním řešením by bylo použití Wintex Ultra ihned po sprše  , kdy jsou póry rozšířené a  ošetření se okamžitě vstřebává  . Jednoduše naneste trochu této masti na zanícené místo a masírujte, dokud se úplně nevstřebá. Od prvních aplikací zaznamenáte velkou úlevu.

Kontraindikace:

S ohledem na recenze a názory, které se čtou na různých fórech, neexistují žádné kontraindikace.

Krém Wintex Ultra se skládá z přírodních látek  a je vyráběn v Evropě, respektuje všechny předpisy CE, takže nemá žádné vedlejší účinky.

Cena Wintex Ultra a kde jej koupit:

Wintex Ultra je ošetření, které je velmi oblíbené  mezi všemi ženami, které již ošetření podstoupily. Můžeme si ho koupit na  oficiálních stránkách  . Cena je 78 eur. Vyplatí se však zakoupit přímo z webu, abyste získali zajímavé slevy na produkt.

Při nákupu přímo odsud z jakékoli oblasti můžete získat  50% slevu.

Krém Wintex Ultra nelze zakoupit v lékárnách ani v různých internetových obchodech  . Jedinou možností je přejít na  web prodejce  a vyplnit krátký formulář. Následně nás bude kontaktovat operátor, který zajistí doručení nejpozději do pěti pracovních dnů. Platba bude provedena ihned po obdržení zásilky.

Wintex Ultra

Názory zákazníků a recenze krému Wintex Ultra :

Mnoho názorů na fungování Wintex Ultra si můžete přečíst na internetových fórech  . Většinou se jedná o ženy nad 40 let, ale najdou se i ženy mladší, které vykonávají práce vyžadující celodenní práci (hosteska, recepční, promotérka, kurýrka apod.).

Některé matky uvedly, že  během těhotenství začaly trpět otoky nohou a křečovými žilami  . Ale díky 30denní kúře s Wintex Ultra se jim podařilo zmizet nepříjemné stopy na nohou, takže se mohly vrátit k sukni.

Některé 30leté dívky  si stěžovaly na svědění v kolenou. I v těchto případech po prvních aplikacích Wintex Ultra pocítili velkou úlevu. Existují i ​​názory některých mužů, kteří léčbu podstoupit nechtěli. Ale na naléhání svých manželek zkusili tento  uklidňující a protizánětlivý krém  a pocit tíhy v nohách zmizel.

Vyplatí se Wintex Ultra ? Závěry:

Problém křečových žil (neboli my preferujeme křečové žíly) se může zvrhnout ve vážný problém  , ale v mnoha případech jde naštěstí o drobné nepříjemnosti spojené se svěděním či mírnou bolestí a nepříjemnými nedokonalostmi. V takových případech se mnoho žen zdráhá užívat léky, které mohou z dlouhodobého hlediska také způsobit nežádoucí účinky.

Na druhou stranu Wintex Ultra , vytvořený výhradně z přírodních výtažků, nám dokáže poskytnout úlevu, hydratovat pokožku a vyprázdnit nohy, aniž bychom se museli uchylovat k invazivnějším zásahům.

Pokud jste se rozhodli  vyzkoušet ošetření Wintex Ultra a oceníte jeho přednosti  , stačí přejít na stránky prodejce a vyplnit formulář pro získání  50% slevy.

Website | + posts

Je odbornicí na výživu se 14letou praxí v oblasti výživy a 8 let se věnuje výzkumu v oblasti zdravotních věd, o kterém publikovala řadu článků v indexovaných vědeckých časopisech.

Kromě práce v oblasti výživy a výzkumu se věnuje také recenzím léků a doplňků stravy a propůjčuje své odborné znalosti k hodnocení těchto produktů.

V současné době pracuje jako výživová poradkyně, kde využívá své rozsáhlé znalosti a dovednosti k tomu, aby jednotlivcům a organizacím radila, jak zlepšit jejich zdraví prostřednictvím výživy.

1 komentář u „Wintex Ultra – křečové žíly, Funguje? Názory, Fórum, Lékárna, Cena, Kde koupit“

Napsat komentář