Keramin – podvod? Jak to funguje? Názory, Fórum, Lékárna, Cena, Kde koupit

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Keramin je přírodní lék na mykózu nohou, vyvinutý ve formě krému. Tento přírodní protiplísňový doplněk má  100% přírodní složení  , které může pomoci předcházet plísním atletických nohou a nehtů. Krém působí tak, že viditelně zlepšuje stav pokožky postižené atletickou nohou .

ProduktKeramin
Prezentační formulářkrém
Skutečné recenze⭐4,94 z 5 hvězdiček
DostupnostVe skladu
SloženíPřírodní aktivní složky

Díky této přirozené eliminaci jsou bakterie účinně likvidovány a zároveň eliminovány nepříjemné příznaky způsobené tímto houbovým onemocněním . Blahodárné změny jsou viditelné během krátké doby, kůže zrůžoví, jak má zdravá noha vypadat. Krém nemá žádné vedlejší účinky  a žádné kontraindikace.

Plísňové infekce
https://www.cell.com/trends/microbiology/fulltext/S0966-842X(21)00218-3

Plísňové infekce

Houby jsou všude kolem nás. Jejich mikroskopické výtrusy se nacházejí na zemi i ve vzduchu. Většina těchto hub je neškodná. Některé typy však mohou u některých lidí způsobit vážné plísňové infekce.

Plísňové infekce se mohou objevit kdekoli na těle, ale nejčastěji začínají na kůži. Většina způsobuje určité nepohodlí, jako je zarudnutí a svědění kůže. Obvykle to řeší volně prodejné léky nebo léky na předpis. Někdy se tyto kožní infekce nehojí a zhoršují se, což může způsobit sepsi. Když se houba vdechne a dostane se do těla nebo se do těla dostane jiným způsobem, zvyšuje se riziko infekce, zvláště pokud máte  oslabený imunitní systém  . Lidé s oslabeným imunitním systémem mají větší pravděpodobnost vzniku sepse z plísňových infekcí než lidé s normálním imunitním systémem.

Někdy nesprávně nazývaná otrava krve, sepse je často smrtelná reakce těla na infekci. Stejně jako mrtvice nebo srdeční záchvaty je sepse naléhavým případem, který vyžaduje rychlou diagnostiku a léčbu.

Sepse a septický šok mohou být důsledkem infekce kdekoli v těle, jako je  zápal plic  ,  chřipka  nebo  infekce močových cest  . Celosvětově jedna třetina lidí, u kterých se rozvine sepse, zemře. Mnoho z těch, kteří přežijí, má život měnící účinky, jako je  posttraumatická stresová porucha  (PTSD), chronická bolest a únava, orgánová dysfunkce (orgány nefungují správně) a/nebo  amputace  .

Příklady plísňových infekcí

Podle  Centra pro kontrolu a prevenci nemocí  (CDC) existují na Zemi miliony různých druhů hub. Asi 300 lidem onemocní. Houby žijí venku v půdě a na rostlinách a stromech. Mohou také žít na vnitřních površích a lidské kůži. Mezi nejznámější typy plísňových infekcí patří:

 • Atletova noha
 • Vaginální kvasinková infekce
 • „houbová houba“
 • Kožního onemocnění

Mezi nejčastější typy hub, které způsobují vážné nebo život ohrožující infekce, patří:

 • Aspergillus  , který způsobuje aspergilózu. Nejčastěji postihuje lidi s plicními chorobami nebo oslabeným imunitním systémem
 • Candida  , která způsobuje kandidózu, nazývanou také drozd. Pokud se dostane do krevního oběhu, nazývá se invazivní kandidóza.
 • Histoplasma  , která způsobuje histoplazmózu, když spory vstoupí do plic. Většina lidí, kteří spory vdechnou, neonemocní, ale může způsobit vážné onemocnění, zejména u lidí s oslabeným imunitním systémem.
 • Pneumocystis jirovecii  , která způsobuje  pneumocystovou  pneumonii (PCP). Tato houba obecně způsobuje vážné onemocnění u lidí s oslabeným imunitním systémem, zejména poškození imunitního systému způsobené HIV/AIDS nebo užíváním kortikosteroidů.

V roce 2012 došlo  v některých částech Spojených států k propuknutí plísňové meningitidy.  Tento typ meningitidy není nakažlivý. To bylo způsobeno kontaminovanými injekcemi steroidů do páteře.

Keramin

Jak Keraminový krém působí proti plísním nohou a nehtů?

Abyste se zbavili plísňových infekcí a předešli opětovné infekci, pomůže vám pouze  Keramin . Specifičnost tohoto léku spočívá v jeho přírodním bylinném složení, které nezpůsobuje vedlejší účinky, ale zároveň působí rychle a účinně inhibuje rozvoj plísní.

Již za 2-3 týdny se zbavíte nepříjemného zápachu nohou, zapomenete na silné svědění mezi prsty a nadměrnou suchost, a co je nejdůležitější, vaše nehty budou opět rovné a zdravé a vaše pokožka bude hladká a sametová.

Keramin se stal skutečným zázrakem pro lidi vystavené plísňovým infekcím, např. pro lidi nucené dlouho stát s nohama v uzavřených botách. Účinnost tohoto inovativního léku potvrdily výsledky studie 11 000 lidí s plísňovou infekcí, kteří se chtěli testu zúčastnit. Pozitivní dynamika byla pozorována v 92 % případů. Plísně se zcela zbavilo 56 % respondentů a ve 36 % případů byly odstraněny všechny zjevné příznaky plísňového onemocnění.

Odborníci po testu došli k závěru, že optimální léčba  Keraminem  je v průměru 30 dní. Přírodní medicína má přírodní složení, které obsahuje prvky biologického původu, vhodné pro pokožku trpící mykózami a plísněmi nehtů.

Klinické testy keraminu

Krém působí komplexně a v tomto případě je  účinný v případech  nesnesitelného svědění a pálení kůže, nepříjemného zápachu, puchýřů nebo puchýřů, které se mohou srážet, keratinizace, praskání a olupování epidermis, vzniku charakteristické bílé patiny na něm, stejně jako hnisavé vředy, které se objevují při doprovodné mykóze diabetu, způsobující těžko léčitelný zánět, těžkou alergickou reakci na jiné kožní léze, které mohou také připomínat běžné akné, otok, zarudnutí a bolest nehtu, křupavý vzhled, změna barvy nehtu, drcení a lámání nehtové ploténky, ztluštění a keratóza atd. Zanedbání léčby Plíseň nehtů vede také ke ztrátě nehtu.

Keramin je tím správným prostředkem, který si rychle a trvale poradí s plísněmi nohou a nehtů. Účinky ošetření Keraminem jsou neoddiskutovatelné. Jeho účinnost je nezaměnitelná, zejména proto, že se skládá z přísad, které byly testovány v laboratorních testech. Každá porce obsahuje všechny látky s blahodárnými léčivými vlastnostmi.

Krém lze použít v jakémkoli stadiu mykózy, dokonce i v akutním stadiu, i když je nejlepší jej použít brzy po zjištění infekce . Látky obsažené v krému dokážou proniknout ztvrdlými vnějšími vrstvami kůže a nehtové ploténky a dosáhnou jejich vnitřku ošetřit zdroj problému a zcela jej odstranit.

Keramin

Jaké účinné látky krém obsahuje: složení, příbalový leták

Účinná receptura tohoto inovativního produktu je založena na léčivých vlastnostech rostlin. Ve složení nejsou žádné škodlivé chemické přísady, takže vedlejší účinky jsou vyloučeny. Již od první aplikace můžeme pozorovat změny k lepšímu a komplexní ošetření chrání před reinfekcí.

Keraminový krém se zásadně liší od známých antimykotik prezentovaných v lékárnách. Přípravek neobsahuje agresivní chemické přísady ani syntetické přísady a zároveň komplexně řeší problém, přičemž poskytuje antibakteriální, protiplísňové, protizánětlivé a regenerační účinky.

Složení je 100% přírodní a obsahuje následující prvky:

 • Climbazol  – Má vlastnosti, které zabraňují rozvoji a výskytu plísňových bakterií. Pomáhá také zklidnit pokožku a odstranit svědění.
 • Farnesen – Podporuje regenerační a rekonstrukční procesy dermis. Poskytuje příjemnou vůni a zabraňuje pocení. Navíc má dezinfekční vlastnosti.
 • Vitamin E – je klíčovým prvkem pro správnou hydrataci a hebkou pokožku.
 • Mátový olej – Tento esenciální olej má chladivý účinek a po aplikaci zanechává příjemnou a příjemnou vůni.
 • Esenciální oleje – Jedná se o směs několika stovek různých složek, oxidů, fenolů, alkoholů, ketonů, kyselin a esterů. Oleje díky nim získávají jedinečné vlastnosti, napomáhají hojení kožních ran, podráždění a vředů způsobených plísňovými infekcemi. Důležitý je také jejich chladivý efekt a odstranění nepříjemných pachů, které nohám dodají potřebný pocit pohodlí.

Jak používat léčbu – jak aplikovat, kontraindikace

Postižené místo očistěte mýdlem a vodou nebo dezinfekčním roztokem z lékárny, poté pokožku důkladně osušte čistým ručníkem. Naneste malé množství krému na postižené místo a jemně masírujte 2-3 minuty, dokud se krém zcela nevstřebá. Přípravek by měl být aplikován dvakrát denně. Při používání krému se striktně řiďte  pokyny uvedenými v příbalovém letáku  a doplňujícími doporučeními výrobce.

Léčba by měla probíhat minimálně 1 měsíc a v případě potřeby lze pokračovat až do úplného zhojení kůže zasažené plísní.

Keramin je přírodní ošetření ve formě krému, vytvořené výhradně z rostlinných výtažků známých pro své příznivé funkce při likvidaci plísňových bakterií, zaměřené na obnovu rovnováhy epidermis. Krém na plísně nohou neobsahuje žádné chemikálie, pouze rostlinné extrakty. Produkt nemá žádné kontraindikace a nezpůsobuje vedlejší účinky.

Podívejte se na: Exofeet Oil

Keramin

Cena keraminového krému

Nejnižší cena, jak jsem zmínil na začátku článku, je dostupná pouze na stránkách výrobce a pouze při objednání zde na webu. Proto doporučujeme objednávat pouze ze stránek výrobce, protože jen tak získáte nejlepší cenu při nákupu ošetření.

Navíc při nákupu na oficiálních stránkách výrobce a nikoli na jiných stránkách máte zaručeno, že obdržíte originální, nikoli padělaný produkt.

Keramin není lékárenský výrobek, který lze zakoupit v lékárnách a nelze jej nalézt ani v lékárnách. Originální produkt lze objednat a zakoupit za akční cenu s 50% slevou pouze na stránkách výrobce a pouze v případě objednání zde.

Názory uživatelů Fóra – Keramin

Keramin má 100% přírodní složení a je novým krémem pro prevenci mykózy nohou. Krém byl podroben specializovaným klinickým testům, které prokázaly, že přípravek je vyroben pouze ze 100% rostlinných extraktů a má účinek schopný odstranit plíseň z nohy a regenerovat poškozenou tkáň. Na základě získaných výsledků můžeme říci, že produkt je 100% přírodní a nabízí výsledky slibované výrobcem.

Nezpochybňujeme výsledky popsané na oficiálních stránkách výrobce, ale chtěli jsme se sami přesvědčit o účinnosti přípravku. Provedli jsme proto rozsáhlý průzkum na různých externích webech a online fórech, přičemž jsme vzali v úvahu názory odborníků a komentáře uživatelů. Výsledky výzkumu našeho týmu potvrdily příznivé účinky krému na plísně nohou. Proto v tuto chvíli můžeme s jistotou doporučit použití krému lidem trpícím tímto stavem.

Náš konečný závěr je, že produkt je skutečně vyroben pouze ze 100% přírodních ingrediencí, poskytuje účinek slibovaný výrobcem na jeho webových stránkách a vřele doporučujeme používat krém s přírodními složkami, protože skutečně slibovaný účinek poskytuje.

Website | + posts

Je odbornicí na výživu se 14letou praxí v oblasti výživy a 8 let se věnuje výzkumu v oblasti zdravotních věd, o kterém publikovala řadu článků v indexovaných vědeckých časopisech.

Kromě práce v oblasti výživy a výzkumu se věnuje také recenzím léků a doplňků stravy a propůjčuje své odborné znalosti k hodnocení těchto produktů.

V současné době pracuje jako výživová poradkyně, kde využívá své rozsáhlé znalosti a dovednosti k tomu, aby jednotlivcům a organizacím radila, jak zlepšit jejich zdraví prostřednictvím výživy.

Napsat komentář