Lumos krém – funguje? Negativní zpětná vazba, podvod? Cena, Lékárna, Fórum

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Trápí vás akné nebo máte na obličeji nepříjemné tmavé skvrny? Hledáte efektivní, ale také přírodní řešení? Jste na správném místě! Ve skutečnosti pro vás může být Lumos dokonalým řešením! Pojďme to zjistit lépe.

Co způsobuje bílé skvrny

Časté je zabarvení kůže, zejména na obličeji. U některých lidí se objevují červené skvrny po akné, zatímco u jiných se mohou objevit tmavé skvrny. Ale jedno konkrétní zabarvení kůže může způsobit, že si poškrábete hlavu.

Můžete si všimnout bílých skvrn na tvářích nebo jinde na obličeji. Někdy mohou tyto skvrny pokrýt velkou plochu a dokonce se rozšířit do dalších částí těla.

Řada stavů může způsobit, že se na obličeji objeví bílé skvrny, a obecně nejsou důvodem k obavám. Zde je přehled nejčastějších příčin a jak je řešit.

1. Millia

Milia jsou malé kulaté, tvrdé, bílé hrbolky na obličeji, které jsou často zaměňovány s černými tečkami. Vyvíjejí se, když se keratin – protein nacházející se v horní vrstvě kůže – a další složky odumřelých kožních buněk zachytí pod povrchem kůže.

Nejčastější oblasti, kde se mílie objevují, jsou kolem očí, tváří a nosu.

Milia se může objevit v jakémkoli věku u mužů i žen. Vyskytují se nejčastěji u velmi malých dětí a tomuto stavu se také říká mléčné skvrny.

Příčiny

Milia může být způsobena alergickou reakcí na drsné produkty, dráždivé pleťové krémy a poškození sluncem.

o způsobuje bílé skvrny
https://www.beautybay.com/edited/face-mapping/

2. Pityriasis alba

Pityriasis alba je považován za typ  ekzému  . Objevuje se jako světle růžové nebo červené šupinaté oblasti na kůži s jasnými až hladkými bílými (zbarvenými) skvrnami.

Může být až  20 skvrn  , často na obličeji a pažích. Pityriasis alba je patrnější u lidí s tmavou kůží nebo po slunění.

Onemocnění se vyskytuje hlavně u dětí a dospívajících, přičemž u  5 procent  dětí na celém světě se onemocnění v určitém okamžiku rozvine.

Příčiny

Lékaři nevědí, co způsobuje pityriasis alba.

3. Vitiligo

Vitiligo  se objevuje jako skvrny na kůži, které ztratily svůj barevný pigment. Může se objevit kdekoli na těle, včetně obličeje. Postihuje asi  1 procento  lidí na celém světě.

Bílé skvrny mohou začít malé a někdy tak zůstanou, ale mohou se také pomalu zvětšovat, dokud skvrna nepokryje velkou část těla. Někdy se může určitá barva vrátit do postižené oblasti, ale zřídka úplně.

Vitiligo se může objevit v jakémkoli věku, ale  asi u poloviny lidí  s tímto onemocněním se vyvine před dosažením věku 20 let.

Příčiny

Vitiligo může dostat každý, i když šance se mírně zvyšuje, pokud ho má někdo jiný v rodině. Faktor dědičnosti ještě není plně objasněn, takže u dětí někoho, kdo má vitiligo, se nemusí nutně také vyvinout.

Vitiligo postihuje lidi všech barev pleti, ale nejvíce je vidět na černé pleti. Není to nakažlivé.

Kožní buňky produkují pigment zvaný melanin, který dodává pokožce její barvu. Někteří vědci se domnívají, že kůže postižená vitiligem se vyvíjí, když tělo produkuje protilátku proti melaninu a ničí ji.

Lumos

Co je Lumos?

Lumos je rozjasňující sérum, které může pomoci zlepšit zabarvení způsobené: sluncem, těhotenstvím, akné, menopauzou, stárnutím pleti. Revoluční je také tím, že pečuje nejen o obličej, ale může být účinný i na krk, ramena a dekolt! Kouzlo jeho účinnosti však spočívá v něčem jiném: v přírodním složení. Jak je to možné? Tady vám to prozradíme:

 • Šampaňské  : zcela inovativní přísada v populární současné kosmetice, ale tradice, když se podíváte zpět v čase; dokáže pleť hloubkově vyživit a přirozeně rozjasnit;
 • Vitamin C  : může pomoci omladit a zpevnit pokožku;
 • Výtažek z heřmánku  : může pomoci zmírnit stávající záněty a rozjasnit pleť;
 • Extrakt z lékořice  : z ekologického zemědělství může pomoci snížit produkci melaninu, látky, která způsobuje skvrny;
 • Arbutin  : může pomoci dezinfikovat pokožku tím, že působí jako přírodní antibakteriální činidlo; je látka zvaná fenol, silná zesvětlující molekula široce používaná v kosmetice;

Jak Lumos působí ?

Lumos má velký potenciál, takže nejen zesvětluje vznikající zabarvení, a to díky svému podpůrnému účinku na:

 • zlepšení znamének a jizev po akné a pupíncích
 • zlepšení skvrn
 • výživu pokožky
 • zlepšení pohody pokožky v případě zánětu
 • pohodu a zářivost obličeje

Jak se Lumos aplikuje ?

Lumos vyžaduje velmi jednoduchý proces aplikace. Ve skutečnosti stačí dodržet tento krátký postup, abyste dosáhli vynikajících výsledků:

 • Umyjte si obličej a postižené oblasti, jako je krk nebo ramena;
 • Všechny části jemně osušte měkkým ručníkem;
 • Ujistěte se, že je pokožka zcela suchá;
 • Naneste malé množství krému na každou část, kterou chcete ošetřit;
 • Masáž pomalými a jemnými pohyby;
 • Masírujte, dokud se Lumos zcela nevstřebá .

Po nanesení můžete nosit své vlastní oblečení bez jakýchkoliv opatření, protože Lumos nemastí pokožku ani oblečení a především nedělá skvrny. Tento postup by se měl opakovat ráno a večer po dobu nejméně jednoho měsíce. Tímto způsobem budete moci vidět nejlepší účinky tohoto fantastického produktu.

Lumos

Názor odborníka

Odborníci na přírodní léčiva uvádějí: „Na Lumos jsem narazil náhodou, když se moje pacientka (po vážných problémech s akné) vrátila do mé ordinace po n-té na kontrolu a zjistila jsem, že se její pleť výrazně zlepšila. Když jsem se zeptal, co používá, odpověděla, že už 2 týdny používá nový krém, který jí doporučila její kamarádka Lumos . Zeptal jsem se jí, jestli to můžu prozkoumat a přinesla mi krabici. Když to analyzuji, domnívám se, že jde o velmi osobní kompozici, kterou určitě vytvořili specialisté v této oblasti. Od té chvíle jsem to začal doporučovat každému pacientovi, který hledá pomůcku v boji proti akné.“

Recenze a názory na fórech Lumos

Zde jsou některé z nejrelevantnějších komentářů ohledně Lumos z předních průmyslových fór:

 • „V mladém věku jsem trpěl cystickým akné (velmi těžká forma) a i když se můj obličej zahojil, zůstalo mi mnoho jizev, za které jsem se velmi styděl. Vyzkoušela jsem mnoho produktů, ale pak jsem objevila Lumos . Zaujalo mě jeho přírodní složení a rozhodla jsem se ho vyzkoušet. Spolu s radami mého dermatologa mi to opravdu pomohlo!“
 • „Vzhledem k mé dovolené v horách (ve které jsem hodně šel bez ochrany proti slunci) se mi na obličeji objevilo mnoho malých tmavých skvrn od slunce. Hledal jsem na internetu přirozenější adjuvans ke stávajícím terapiím a našel jsem Lumos . Musím potvrdit, že je to fantastický produkt; i teď, když jsou skvrny pryč, stále ho používám k ochraně své pokožky!“
 • „Už nějakou dobu mám docela rozsáhlé tmavé skvrny.“ Nevím, co je způsobuje, ale hledal jsem lék. Koupil jsem Lumos online a vyzkoušel. Většina je pryč, ale některé malé zůstaly. Pokusím se podstoupit kontrolu u specialisty a pokračovat v léčbě, abych viděl další účinky.“
Lumos

Kontraindikace

Užívání Lumosu nemá žádné zvláštní vedlejší účinky ani kontraindikace, protože jeho složení je jemné a přirozené. Před zahájením léčby byste však neměli mít alergii nebo intoleranci na žádnou přírodní účinnou látku, jako jsou květiny nebo rostliny.

Kde a jak koupit Lumos ?

Lumos nelze zakoupit v žádném obchodě ve vašich městech; Z důvodu bezpečnosti a záruky původní pravosti produktu je dostupný pouze na stránkách firmy, která jej vyrábí. Doporučujeme také pečlivě zkontrolovat, zda se nacházíte na oficiálních stránkách Lumos , abyste mohli zakoupit pouze originální, zdravotně nezávadný produkt.

Poznáte to podle záručních plomb na obalech a protože firma propaguje svůj produkt tím, že jej uvádí na trh (zatím krátce) za cenu, kterou nelze minout: Lumos lze skutečně pořídit za velmi nízkou cenu  -50% ze základní ceny. Tato akce je časově omezena.

Nabídka na vás čeká! Zajímá vás, jak postupovat při nákupu? Postupujte podle těchto jednoduchých kroků:

 • Navštivte  oficiální stránky společnosti  ;
 • Přečtěte si všechny informace o produktu;
 • Posouvejte kurzorem, dokud nenajdete formulář k vyplnění objednávky;
 • uveďte své osobní údaje a údaje o objednávce (jméno, příjmení, adresa, PSČ, telefon, počet balíků, které si chcete objednat);
 • Klikněte na tlačítko „Objednat“ níže;
 • Počkejte, až vás kontaktuje specializovaný operátor s žádostí o potvrzení přijaté objednávky;
 • Počkejte, až expresní kurýr (již v ceně) dorazí k vám domů!

Už nemáte výmluvy, nyní je zdravá a krásná pokožka dětskou hrou! Pospěšte si a využijte nabídku!

Website | + posts

Je odbornicí na výživu se 14letou praxí v oblasti výživy a 8 let se věnuje výzkumu v oblasti zdravotních věd, o kterém publikovala řadu článků v indexovaných vědeckých časopisech.

Kromě práce v oblasti výživy a výzkumu se věnuje také recenzím léků a doplňků stravy a propůjčuje své odborné znalosti k hodnocení těchto produktů.

V současné době pracuje jako výživová poradkyně, kde využívá své rozsáhlé znalosti a dovednosti k tomu, aby jednotlivcům a organizacím radila, jak zlepšit jejich zdraví prostřednictvím výživy.

Napsat komentář