Tensital – hypertenze – podvod? Názory, Fórum, Lékárna, Cena, Kde koupit

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Nebaví vás každý den užívat léky na vysoký krevní tlak, aniž byste viděli trvalé výsledky a s dosti pochybnou léčbou? Změnit to můžete volbou moderní léčby s dlouhodobým léčebným efektem –  Tensital  na hypertenzi a její příznaky.

ProduktTensital
Prezentační formulářkapsle
Skutečné recenze⭐4,94 z 5 hvězdiček
DostupnostVe skladu
SloženíPřírodní aktivní složky

Má největší výhodu, a to její bylinné složení. Vzhledem k tomu, že přípravek obsahuje pouze 100% přírodní ingredience, určitě nezpůsobí vedlejší účinky, intoxikaci, závislost nebo jiné nebezpečné reakce.

DASH dieta a vysoký krevní tlak
https://www.uaex.uada.edu/counties/miller/news/fcs/meal-prep-healthy-eating/Lowering-Your-Blood-Pressure-with-the-DASH-Eating-Plan.aspx

DASH dieta a vysoký krevní tlak

Jedním z kroků, které vám lékař může doporučit ke snížení vysokého krevního tlaku, je začít  s DASH dietou . 

DASH je zkratka pro Dietary Approaches to Stop  Hypertension   . Dieta je jednoduchá:

  • Jezte více ovoce, zeleniny a nízkotučných mléčných výrobků
  • Omezte příjem potravin s vysokým obsahem  nasycených tuků  , cholesterolu a trans-tuků
  • Jezte více celozrnných výrobků, ryb, drůbeže a ořechů
  • Omezte sodík, sladkosti, slazené nápoje a červené maso

Ve vědeckých studiích lidé, kteří drželi  dietu DASH ,  snížili  svůj krevní tlak  během 2 týdnů.

Další dieta, DASH-Sodium, vyžaduje omezení sodíku na 1500 miligramů denně (asi 2/3 čajové lžičky). Studie lidí na plánu DASH-Sodium také snížily jejich krevní tlak.

Zahájení DASH diety

DASH dieta  vyžaduje určitý počet porcí denně z různých skupin potravin. Počet porcí, které potřebujete, se může lišit v závislosti na počtu kalorií, které potřebujete za den.

Můžete provádět postupné změny. Začněte například tím, že omezíte příjem sodíku na 2 400 miligramů denně (asi 1 čajová lžička). Poté, jak si vaše tělo zvykne na dietu, snižte na 1 500 miligramů sodíku denně (asi 2/3 čajové lžičky). Tato množství zahrnují veškerý sodík, který konzumujete, včetně sodíku v potravinách a také v tom, co vaříte nebo přidáváte u stolu.

Terapeutický vzorec za ošetřením Tensital: výhody, účinek

Tensital

Vysoká koncentrace přírodních extraktů obsažených v kapslích umožňuje normalizovat hypertenzi a eliminovat její příznaky, včetně rozvoje autoimunitních poruch.

Tensital složky  čistí lumen cév pokrytých lipidovými formacemi, obnovují jejich elasticitu – schopnost nejen protahovat krevní cévy bez poškození, ale také se v případě potřeby rychle stahovat.

Kapsle na hypertenzi zlepšují krevní oběh, odstraňují křeče periferních cév a zlepšují kvalitu zásobení tkání kyslíkem. Jedním ošetřením dojde k intenzivní regeneraci poškozených tkání cévního systému a vnitřních orgánů.

Kapsle snižují riziko tvorby aneuryzmat a snižují pravděpodobnost vzniku krevních sraženin. Přírodní medicína má navíc slabý diuretický účinek, eliminuje hromadění solí a otoky. Kapsle mají zcela přírodní složení, které není pro tělo návykové.

Navíc léčba nepoškozuje játra a ledviny a neovlivňuje funkci centrálního nervového systému. Vhodná léčba snižuje krevní tlak do 30 minut po podání, odstraňuje křehkost cévních stěn, obnovuje elasticitu a pevnost, obnovuje protáhlé a tenké oblasti, zmírňuje aterosklerózu, rozpouští krevní sraženiny, zlepšuje krevní oběh, normalizuje srdeční frekvenci.

Jak Tensital funguje

Navíc jednou z důležitých výhod přírodní medicíny je konsolidace výsledku po ošetření. Kapsle dlouhodobě normalizují fungování kardiovaskulárního systému, bez nutnosti každodenního podávání silných léků.

Lék na hypertenzi a její příznaky, vyráběný ve formě kapslí, je schopen dlouhodobě poskytovat pacientům trpícím tímto typem onemocnění a srdečními problémy vynikající zdraví. Použitím léku jako léčby se lidé ohrožení hypertenzí již nemusí obávat možných komplikací a jejich následků.

Přírodní medicínu lze zároveň podávat lidem, kteří si nestěžují na své zdraví a pohodu, protože  Tensital  má ochranný účinek proti mnoha nemocem a normalizuje celkový stav. Tím se odstraní příznaky jako spánek, zhoršení paměti, ranní otoky obličeje, bolesti hlavy a závratě, chronická únava, akutní bolest na hrudi a závratě, zvonění v uších, nadměrné pocení, úzkost a nervozita. Kromě toho kapsle přispívají ke snížení hmotnosti zlepšením metabolismu.

Tensital

Účinné látky v kapslích – příbalový leták součástí balení

Bylo prokázáno, že tobolky hypertonie a její příznaky obsahují 100% přírodní složky, které v kombinaci nebo samostatně dokážou potlačit příznaky hypertenze.

Zde jsou složky tobolek na hypertenzi:

  • Thiamin – Řídí nejdůležitější procesy výroby energie a biosyntézy látek v živé buňce. Tento vitamín se podílí na metabolismu sacharidů, nukleových kyselin, bílkovin a lipidů. Působení thiaminu je charakterizováno desenzibilizujícími, analgetickými, antipruritickými a protizánětlivými účinky; stimuluje detoxikační funkce jater a příznivě působí na centrální nervový systém.
  • Omega 3 – Výhody Omega-3 jsou neocenitelné: tyto kyseliny regulují činnost organismu, posilují imunitní systém a chrání před vnějšími negativními faktory. Omega-3 čistí stěny cév od přebytečného „špatného“ cholesterolu a brání jeho usazování. Zlepšuje viskozitu krve a normalizuje krevní tlak.
  • Kořen kopřivy  – Kopřiva obsahuje živiny, o kterých se věří, že chrání srdce. Díky tomu vysoký obsah vitamínu C a železa zajišťuje aktivní syntézu červených krvinek a zabraňuje rozvoji anémie. A prospěšné flavonoidy (kvercetin a kaempferol) zlepšují zdraví cév a snižují riziko kardiovaskulárních onemocnění. Extrakt z listů kopřivy dokonale nasycuje tělo železem a draslíkem, uvolňuje cévy a zlepšuje krevní oběh.
  • Teminalia Arjuna – Velmi užitečný přírodní lék na srdeční problémy; pomáhá blokovat koronární tepny, vysoký cholesterol a městnavé srdeční selhání. Pomáhá čistit stěny tepen. Je nejbohatším zdrojem přírodního koenzymu Q10.
  • Vitamin B6 – Vitamin B6, tedy kyanokobalamin, zajišťuje správnou cirkulaci krve v oku a stabilní činnost nervových vláken. Denní potřeba vitamínu B6 u člověka je přibližně 4 mg.
  • Vitamin B12 – nedodává přímou energii, ale pomáhá udržovat správný metabolismus aminokyselin, tuků a sacharidů. Vitamin B12 se podílí na mnoha intracelulárních procesech, které zajišťují zdraví buněk a adekvátní produkci energie.

Podávání léčby – jak užívat tablety, kontraindikace, nežádoucí účinky

Aplikace kapslí je velmi jednoduchá. Jedna kapsle ráno nalačno se snídaní a jedna kapsle večer před večeří.

Podle příbalového letáku se kapsle zapíjejí sklenicí vody nebo čaje a kúra trvá měsíc. Nevynechávejte dávku, protože tím zastavíte účinky přípravku Tensital , a proto budou výsledky opožděné.

Podávejte tobolky v souladu s přiloženou příbalovou informací pro pacienta a přísně dodržujte stanovený léčebný režim a doporučení výrobce. I když příznaky vymizí do 30 dnů, léčba by neměla být ukončena.

Pokračujte až do konce 30 dnů. Také, pokud se příznaky stále objevují, můžete pokračovat v léčbě. To lze po přestávce opakovat.

Tensital

Cena ošetření – kolik stojí kapsle Tensital ? webové stránky výrobce

Možná si myslíte, že nové kapsle Tensital na vysoký krevní tlak jsou drahé. Pokud však budete respektovat rozhodnutí výrobce zakoupit produkt pouze z jeho webových stránek a pouze při objednávce z Itálie, získáte slevu 50%, což znamená, že produkt koupíte za vyšší než dostupnou cenu.

Vyplňte formulář  na oficiálních stránkách výrobce a odešlete objednávku. To je vše, co musíte udělat, abyste vyhráli. Neobjednávejte výrobek z jiné webové stránky než od oficiálního výrobce.

Produkt nebyl nikde jinde distribuován a z tohoto důvodu, pokud najdete podobný produkt, může se jednat pouze o padělek, který nemá nic společného s originálním produktem. Jak jsem již zmínil, přípravek není k dostání ani v těch nejznámějších lékárnách.

Názory uživatelů, komentáře na fóru

Mnoho skeptiků zpochybňuje kvalitu kapslí Tensital . Na trhu je mnoho novinek, které nesplňují očekávání, ale Tensital má všechny certifikáty kvality a bezpečnosti, které potvrzují, že lék proti hypertenzi je skutečně bezpečný.

Recenze kapslí na hypertenzi a jejich příznaky ukazují, že je účinná při léčbě hypertenze a srdečních chorob.

Mnoho uživatelů již zaznamenalo zlepšení v prvním týdnu po užití produktu. Pozitivní recenze lékařů a odborníků také potvrzují účinnost a bezpečnost léku.

Náš tým zkontroloval popis výrobce přírodní medicíny na jeho oficiálních stránkách. Jeho popis nezpochybňujeme, ale chtěli jsme se přesvědčit, že vše je pravda. Proto jsme se rozhodli provést další výzkum a zjistit, jaké účinky může mít Tensital jak pozitivně, tak negativně.

Náš výzkum ukazuje, že výrobek je výrobcem správně popsán. Proto jsem se jednomyslně rozhodl přípravek definitivně doporučit na hypertenzi a její příznaky.

Doporučujeme vám také zakoupit produkt pouze na oficiálních stránkách výrobce a vzít v úvahu informace obsažené v letáku, který je součástí balení. Jen tak dosáhnete nejlepších výsledků z hlediska kondice.

Website | + posts

Je odbornicí na výživu se 14letou praxí v oblasti výživy a 8 let se věnuje výzkumu v oblasti zdravotních věd, o kterém publikovala řadu článků v indexovaných vědeckých časopisech.

Kromě práce v oblasti výživy a výzkumu se věnuje také recenzím léků a doplňků stravy a propůjčuje své odborné znalosti k hodnocení těchto produktů.

V současné době pracuje jako výživová poradkyně, kde využívá své rozsáhlé znalosti a dovednosti k tomu, aby jednotlivcům a organizacím radila, jak zlepšit jejich zdraví prostřednictvím výživy.

Napsat komentář